CRNA GORA NA KORAK DO KINE

> 20:26

Košarkaška reprezentacija Crne Gore pobedila je na gostovanju Ukrajinu rezultatom 76:74, u poslednjem "prozoru" kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

UEFA UDARA AEK PO UŠIMA!

Izabranici Zvezdana Mitrovića odigrali su fantastično drugo poluvreme (50:34) i sada se nalaze veoma blizu plasmanu na Mundobasket u Kini.

Crna Gora posle jedanaest odigranih utakmica ima skor od 7/4 i u poslednjem kolu sastaju se sa direktnim protivnikom Letonijom.

Kako su pobedili Letoniju na gostovanju i kako ova reprezentacija gubi od Španije, to znači da Crnogorcima u poslednjem kolu igra i poraz od osam poena.

Naravno, ovo je u slučaju ako Letonija izgubi od Španije, ako ih nekako savladaju, onda će Crnoj Gori biti potrebna pobeda pred domaćom publikom.

Sjajnu utakmicu odigrao je Derik Nidam koji je meč završio sa 26 poena, od čega je većinu poena postigao u drugom poluvremenu. Pratili su ga Dubljević sa 11, Šehović sa devet, odnosno Popović i Todorović sa osam.

U poraženom sastavu Bobrov je postigao 19, Mišula 16, Petrov 13, dok je nekadašnji igrač Zvezde Oleksandar Lipovij postigao osam.

Crna Gora ponedeljak čeka Letoniju, dok Ukrajina gostuje Sloveniji.

Ispovest Maksija Lopeza: "Bio je rođendan mog najmlađeg sina, Ikardi je prekinuo poziv. Kakav dijalog da imate sa takvom osobom?"

Srpski Ajntraht na Inter, Dinamo na Benfiku!