BL - Ne može Bajern baš svakog da pobedi

> 01:43

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Augsburga odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici petog kola Bundeslige.

Stojke: Loša sudijska odluka me je dovela do ludila

Bajern je tako upisao prvi remi od početka sezone, ali je i dalje prvi na tabeli sa 13 osvojenih bodova. Augsburg je na 12. poziciji sa pet bodova.

Šampion Nemačke poveo je u 48. minutu golom Arjena Robena, a izjednačio je Feliks Gece tri minuta pre kraja meča.

Fudbaleri Frajburga pobedili su na svom terenu Šalke sa 1:0 pogotkom Niderlehnera u 52. minutu.

Frajburg je na devetom mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Šalke i dalje najneprijatnije iznenadjenje u novoj sezoni pošto je i dalje bez bodova.

Fudbaleri Hofenhajma su u gostima slavili protiv Hanovera sa 3:1. Hofenhajm je peti na tabeli sa sedam bodova, dok je Hanover na pretposlednjem mestu sa dva boda.