Nikolić i Videoton ispustili prednost protiv Čelsija, gol Prijovića protiv Belorusa!

> 22:40

Čelsi i Videoton su odigrali 2:2, Bate ubedljiv protiv PAOK-a sa 3:1, uz gol Prijovića.

"Ex" Juventusov mag i zvanično u Interu!

Čelsi je odigrao nerešeno protiv Videotona, a Marko Nikolić je bio na deset minuta od toga da "skine skalp" Mauriciju Sariju i "plavcima".

Londonski tim je poveo golom Vilijana iz slobodnog udardca u 30. minutu, da bi potpuno iznenada Ampadu sam zatresao svoju mrežu u 32. minutu, a mađarski tim je izjednačio na 1:1.

Mađari dolaze do vođstva fantastičnim volejem Loika Nega u 56. minutu, ali je nade u pobedu raspršio Olivije Žiru golom iz novog slobodnog udarca u 75. minutu.

Vidi nije mogao da prođe dalje u grupi L u kojoj je Čelsi prvi a BATE Borisov drugi, jer je BATE praktično obezbedio prolaz pobedom nad grčkom ekipom PAOK.

Grčkom timu nije bio dovoljan gol Aleksandra Prijovića iz 59. minuta, jer je u tom trenutku beloruska ekipa već vodila 3:0 golovima Skaviša i Signeviča iz 18, 42. i 45. minuta.