NE MOŽE NAM NIKO NIŠTA!

> 22:06

Muška vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u finale 33. Evropskog prvenstva u Barseloni, pošto je večeras savladala Hrvatsku rezultatom 9:7 (5:3, 1:1, 1:1, 2:2).

Ovo je gostujući dres PSŽ (video)

Rafalna paljba viđena je u prvoj četvrtini koju je naš nacionalni tim dobio rezultatom 5:3.

Nakon toga je usledila velika borba u bazenu, pala su po dva gola na obe strane za 14 minuta igre, pa je Srbija u poslednju četvrtinu ušla sa dva gola prednosti.

Golom Andrije Prlainovića "Delfini" ponovo stižu do tri gola viška (8:5), ali već u sledećem napadu Mandić pravi prekršaj posle kog Hrvati iz peterca postižu šesti gol na meču.ž

Tri minuta pre kraja Dušan Mandić lob udarcem postiže gol, a kako Hrvati u sledećem napadu nisu uspeli da urade ništa bilo je jasno da će "Delfini" dobiti prvi polufinalni meč na Evropskom prvenstvu.

Protivnik našim vaterpolistima u borbi za trofej biće bolji iz duela Španije i Italije. Finale je na programu u subotu od 22 časa i 15 minuta.

Izvor: Sportske.net