Minesota i Denver poraženi, Srbi na parketu po jednu četvrtinu

NBA: Bjelica ubacio 10 na -25, Jokića nije išlo

> 08:50

Nemanju Bjelicu je konačno malo poslužio šut, pa je u porazu svoje Minosote postigao 10 poena za 12 minuta, šutirajući iz igre 5/6, i to isključivo za dva poena.

Minesota je poražena od Nju Orleansa 116:102.

Nemanja je sakupio i četiri skoka i jednu asistenciju za tačno jednu četvrtinu, koliko je igrao.

A igrao je poslednju deonicu, odnosno ušao na parket tek kada je njegov tim gubio 25 poena razlike, kada je utakmica bila rešena... Šteta.

Najbolji u T-vulfsima bio je Tauns sa 19 poena i 12 skokova, Vigins je ubacio 15, a Muhamad 14. Dieng je uz 12 poena, imao i 12 uhvaćenih lopti.

Kod Pelikana su po 27 dali Dejvis i Holidej, a 26 Anderson.

Sve o sportu: superspoprt.rs

Nikola Jokić je igrao neočekivano malo u porazu Denvera od Bruklina 105:104. Srpski centar je bio starter, ali je na parketu proveo nepunih 14 minuta i ubacio samo dva poena, uz šut iz igre 1/5, od čega trojke 0/1. Imao je Nikola za to vreme i tri skoka i po jednu ukradenu i izgubljenu loptu.

Najefikasniji u Denveru bio je Danilo Galinari sa 24 poena, Farid je ubacio 22, uz 13 skokova, a Haris 17. Za Bruklin je Jang postigao 20, a Braun 19.

Treba istaći da je crnogorski reprezentativac Nikola Vučević pružio izvanrednu partiju u pobedi Orlanda nad Atlantom u gostima posle produžetka - 117:110. Vučević je ubacio 27 poena, imao 13 skokova i šest asistencija.

Rezultati:
Klivlend (37-14) - Sakramento (21-31) 120:100
Indijana (28-24) - LA Lejkers (11-43) 89:87
Filadelfija (8-44) - LA Klipers (35-17) 92:98 (pp)
Šarlot (26-26) - Čikago (27-24) 108:91
Detroit (27-26) - Toronto (35-16) 89:103
Bruklin (14-39) - Denver (21-32) 105:104
Atlanta (30-24) - Orlando (23-28) 110:117 (pp)
Minesota (16-37) - Nju Orleans (19-32) 102:116
Memfis (30-22) - Portland (26-27) 106:112 (pp)
Feniks (14-39) - Oklahoma siti (39-14) 106:122

Još sporta:

ZNA SE I DRUGI POLUFINALISTA EVROPSKOG PRVENSTVA! (VIDEO)

SRBI GA OBOŽAVAJU: Arena navijala za Rikardinja, a on joj se odužio EVROGOLOM! (VIDEO)

MEČ ZA INFARKT: Orlovi prošli u polufinale golom u poslednjoj milisekundi! (VIDEO)