Partizan ponovo bolji od Zvezde

> 00:20

Rukometaši Partizana ponovo su pobedili Crvenu zvezdu u ‘večitom derbiju’ koji je obeležio osmo kolo plej-ofa Superlige Srbije.

Jokić: Ovog leta neću igrati za Srbiju

Partizan je savladao najvećeg rivala rezultatom 36:30 (20:11) i tako nastavio borbu za vrh tabele.

Čitav posao Partizan je završio tokom prvog poluvremena koje je sjajno odigrao i stekao desetak golova prednosti. Zvezda je u nastavku ublažila rezultatski minus, ali za preokret nije imala snage.

Darko Stevanović je u pobedničkoj ekipi bio najefikasniji sa devet golova, a golman Dejan Milosavljev se istakao sa 14 odbrana. U Zvezdi najefikasniji Šotić sa osam golova.

‘Crno-beli’ su nastavili niz trijumfa i ostali u trci za Vojvodinom i Železničarom, ne samo za titulu, već i plasman u SEHA ligu, dok su ‘crveno-beli’ zakucani za dno sa samo jednim bodom.