Crveno-beli odneli ceo plen i iz Novog Sada

Zvezdina deveta vezana pobeda, sve spremno za šampionsku proslavu, Čuka pala pod Bagdalom

> 19:45

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Vojvodine 2:1, u utakmici 36, pretposlednjeg kola Superlige Srbije. Šampion Srbije je upisao 31. pobedu od početka šampionata i na prvom mestu na tabeli ima 57 bodova, dok je Vojvodina osma sa 25.

Hamilton: Ovo je pobeda celog tima!

Vojvodina je povela sjajnim golom Lazara Arsića u 23. minutu. Lazarević je prošao po desnoj strani i odigrao pas do Jovančića, a on je petom odložio loptu do Arsića, koji je sjajno pogodio gol Zvezde sa oko 18 metara.

Zvezda je izjednačila preko Nemanje Radonjića u 38. minutu. Marko Gobeljić je centrirao s desne strane, lopta je stigla do Radonjića, koji je dobro prihvatio, a potom se izborio za poziciju i preciznim udarcem poslao je iza ledja golmana Vojvodine.

Pobedu beogradskom timu doneo je Nemanja Milić u 74. minutu, a ponovo je Gobeljić bio asistent.

Crveno-beli u poslednjem kolu dočekuju Voždovac, dok Vojvodina gostuje Čukaričkom. Fudbaleri Napretka su na svom terenu slavili protiv Čukaričkog sa 3:2. Ekipa s Banovog brda peta je na tabeli sa 32 boda, dok je Napredak sedmi sa dva boda manje.

Sva tri gola za Napredak postigao je Ibrahima N'Diaje, u desetom, 42. i 51. minutu. Strelci za Čukarički bili su Đorđe Đurić u 14. i Marko Docić u 29. minutu.

Napredak u poslednjem kolu gostuje Radničkom u Nišu, dok Čukarički dočekuje Vojvodinu.