Olga ponovo gubi dobijen meč!

> 19:04

Olga Danilović, srpska teniserka, poražena je u četvrtfinalu čelendžera u Gvadalahari posle tri odigrana seta protiv Nemice Tatjane Marije.

Da li Srbija može da iznenadi Ameriku, Brajant: DA!

Marija je savladala Danilovićevu posle velike borbe od dva časa i 15 minuta rezultatom 3:6, 7:6(3), 6:3.

Danilovićeva je propustila priliku da dođe do treće vezane pobede, posle trijumfa nad Badosom i Blinkovom, ali je ispustila veliku prednost.

Srpska teniserka je povela sa 1-0, a drugi set otvorila brejkom. U narednom gemu je spasila četiri brejk lopte, a nedugo zatim i po drugi put oduzela servis rivalki i povela sa velikih 4:1.

Od tog trenutka je krenuo veliki pad u igri Danilovićeve, koja je odmah zatim izgubila servis. Nekako je došla do 5:3, ali nije uspela da odservira za meč. Pala je u taj-brejku drugog seta, a u trećem, odlučujućem nije imala adekvatan odgovor za Nemicu.

Sa ovakvim porazima, u kojim je imala set i brejk viška, Danilovićeva se suočavala nekoliko puta u poslednje vreme. Istu sudbinu je doživela protiv Ige Švjontek na čelendžeru u Indijan Velsu, da bi samo par dana kasnije u kvalifikacijama za WTA turnir na istom mestu u sličnom maniru bila poražena od Isaline Bonaventure.

Marija će u polufinalu igrati protiv Ruskinje Veronike Kudermetove.

Šeširi su tu, Srbija u drugom - Možemo na Ameriku?

LE: Srpski derbi, Arsenal na Napoli

FIFA bez dlake na jeziku, čak i kada je Siti u pitanju: Zabrana dva prelazna roka!