Košarkaši Partizana pretrpeli su ubedljiv poraz od Cedevite u Zagrebu rezultatom 70:50, u 3. kolu ABA lige

TEŠKO BEZ VUJOŠEVIĆA: Partizan izgubio 20 razlike u Zagrebu!

> 18:55

Crno-beli su tako pretrpeli drugi uzastopni poraz u regionalnom takmičenju nakon startne pobede u Solnoku.

Partizan je u većem delu duela u Zagrebu bio u zaostatku, a meč je odlučen početkom treće deonice kada crno-beli na -2 nisu iskoristili nekoliko napada da izjednače ili povedu.

Cedevita je u nastavku ubacila nekoliko trojki i na kraju je na ubedljiv način došla do prve pobede u sezoni.

Na ovoj utakmici u sastavu Partizana debitovao je povratnik Luka Bogdanović koji je za 33 minuta ubacio 8 poena (4-13. Edo Murić i Đorđe Gagić su sa po 10 poena bili jedini dvocifreni u sastavu Partizana, a na drugoj strani su Cedevitu predvodili Bilan sa 13 i Pilepić i Zubčić sa po 11 poena.