LŠ: Liverpul je ipak neki drugi nivo!

> 23:23

Liverpul je savladao Crvenu zvezdu sa 4:0.

Zvezda kiksnula prvi put

Ušla je Zvezda motivisana u duel ali je Liverpul ipak pokazao da je prejak i pokazao je klasu za sve. Poveli su domaći u 20. minutu. Sjajna akcija Šaćiri-Robertson-Firmino se završila pogotkom, 1:0.

Domaćin je preuzeo potpunu kontrolu u utakmici i vrlo brzo došao do 2:0. Još jedna sjajna akcija, ovoga puta Šaćiri-Salah, i Egipćanin dolazi do prvog pogotka na meču.

Otišli su domaći na pauzu sa, pa tada već završenim zadatkom.

Kako se ekipa Jirgena Klopa opustila, tako je počela da "pleše" po terenu. Počelo je drugo poluvreme a Stojković je imao blagi kontakt sa Maneom, što je sudija okarakterisao kao penal. Salah postiže svoj drugi, a treći za Liverpul na meču, 3:0.

Još jedan penal je dosuđen za domaće. Ben je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Mane ne uspeva da postigne pogodak, Borjan je zakačio loptu, dovoljno koliko bi ona udarila u prečku.

Ipak, u 80. minutu, Senegalac uspeva da postigne pogodak, na asistenciju Staridža - 4:0.

Imao je Liverpul još dve stopostotne šanse ali je Borjan jedan šut skinuo, dok je drugi završio pored gola.

Liverpul:  Alison, Aleksandar Arnold, Gomez, Van Dajk, Robertson (Moreno od 82.), Šaćiri (Lalana od 69.), Fabinjo, Vajnaldum, Salah (Staridž od 73.), Firmino, Mane.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Degenek, Babić, Gobeljić, Jovičić (Čaušić od 75.), Krstičić, Srnić, Ebisilio (od 65. Jovančić), Ben (Simić od 81.), Boaći.

Liverpul eho: "Navijač Zvezde mi za kartu tražio 500 evra"

Zvezda oslabljena posle 45 godina juri trijumf protiv Liverpula (SASTAV)

LŠ U19: Joveljić ne može sam!

LŠ: Remi u Ajndhovenu, Totenhemu izmiče druga faza, Monaka posrće