Uvod u večerašnji spektakl - Omladinci izgubili od vršnjaka u Napoliju, prava goleada!

> 15:59

Omladinci Crvene zvezde su nakon preokreta izgubili od vršnjaka iz Napolija sa 5:3.

Zvezdin niz je najimpresivniji, Partizan se ne zaboravlja!

Zvezda je, posle remija u prvom kolu upravo sa Napolijem, upisala i četvrti poraz u nizu u Grupi C. Crveno-beli su još jedanput ostali bez bodova pod veoma nesrećnim okolnostima, iako su imali dobar rezultat u nekoliko različitih navrata.

Šampiona Srbije je u vođstvo doveo Bogdan Jocić u 3. minutu iz penala, posle penala koji je iznudio Terzić. Napoli je izjednačio već u 15. minutu golom Perinija, da bi Burmaz ponovo doveo goste do prednosti u 26. minutu meča.

Utakmica se nastavila u istom ritmu, te je Napoli ponovo izjednačio golom Saporetija, da bi u 64. rezervista Dedijer crveno-belima doneo 3:2.

Posle izjednačujućeg gola Gaetana sve je krenulo "po zlu" za Zvezdu. Vezista Nenad Adžibaba je napravio problem svojoj ekipi jer je u 72. minutu dobio jedan, a tri minuta kasnije i drugi žuti karton i ostavio saigrače sa igračem manje na terenu.

Gaetano je ponovo bio precizan u 82. minutu fantastičnim šutem iz slobodnog udarca, a isti igrač je u 91. minutu kompletirao het-trik čime se pobrinuo za konačan rezultat utakmice od 5:3.

Napoliju je ovo bila prva pobeda u grupi i sada ima šest bodova, dok su mladi crveno-beli ostali na jednom.

Da li je Brih napravio još jednu grešku?

Bezazlena povreda je Ivana Paunića mogla koštati noge pa i života...