Micić nadigrao Milutinova!

> 21:17

Košarkaši Anadolu Efesa su na svom terenu bili bolji od Olimpijakosa sa 75:65 u 23. kolu Evrolige.

Bilo je i vreme: Rabio dao majci otkaz!

Grčki tim je bolje otvorio meč i posle prvih deset minuta imao prednost, ali je Efes već na poluvremenu uspeo da pretekne rivala i ode na odmor sa minimalnih +1.

Prednost domaćina je rasla tokom drugog poluvremena i na kraju bila deset poena, a pitanje pobednika se nije dovodilo u pitanje,

Efes je do 15. pobede vodio Krunoslav Simon sa 13 poena, Adrijan Moerman je dodao 12, a Šejn Larkin 11 poena. Vasilije Micić je utakmicu završio sa deset postignutih poena, a uz to je dodao i pet asistencija.

U redovima Olimpijakosa najefikasniji je bio Janis Strelnieks sa 14 poena, dok je Nikola Milutinov ubacio dva poena manje, kao i osam uhvaćenih lopti.

Košarkaši moskovskog CSKA pobedili su na svom terenu Gran Kanariju sa 107:85.

CSKA je upisao 18. pobedu i drugi je na tabeli, dok Gran Kanarija sada ima šest pobeda i 17 poraza.

Ruski tim je do trijumfa vodio Serhio Rodriges sa 18 poena, dok je Vil Klajburn ubacio poen manje. U poraženom timu najbolji su bili Markus Erikson i Kim Tili sa po 13 poena.

Ko bi rekao da lutka može napraviti ovakav problem? (VIDEO)

Bizarna povreda budućeg prvog pika! (VIDEO)