Delfini ostali kraktih rukava

> 18:39

Srbija ipak ostala bez finala.

Stojković i Rikardo spasioci Partizana - loše je ovo, mnogo loše...

Mađarske će u finalu igrati protiv Nemačke ili Australije. Srbija, koja je na turniru nastupala u podmlađenom sastavu, odigrala je dobar meč, međutim oscilacije u igri će je kasnije koštati finala.

"Delfini" su početkom druge četvrtine imali tri gola prednosti (5:2), međutim dozvolili su do poluvremena da se Mađarska vrati i izjednači. Posle 16 minuta igra na semaforu bilo je 6:6.

Od tog trenutka Mađari su igrali bolje i kontrolisali su utakmicu. Igralo se gol za gol, a prevagu je doneo mladi Zalanki koji je sa dva gola u završnici presudio Srbiji.

Levoruki igrač postigao je gol za 11:10 i 12:10 i nakon toga nije bilo povratka. Imali su izabranici Dejana Savića poslednji napad, međutim golman Rističević šutirao je malo iznad prečke. Drugo polufinale na programu je od 18.30.

Izvor: b92.net

Siniša, dobio si konkurenciju! Čovek imao posao svega tri sata...